WikiKnihovna:Dotazník

Z WikiKnihovna
Verze z 5. 3. 2019, 21:58, kterou vytvořil Veronikasmerdova (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)


Zde můžete zadávat jakékoliv dotazy týkající se WikiKnihovny. Nový dotaz zašlete kliknutím na "Přidat téma" mezi záložkami stránky nebo přes odkaz níže. Abyste mohli zadávat dotazy, musíte být přihlášeni!

Přidat nový dotaz
(vyplňte nadpis, samotný dotaz a změny uložte)
Nezapomeňte se podepsat pomocí --~~~~ (druhé tlačítko zprava v editační liště - zobrazí se vlnovky, ale v náhledu či po uložení standardní podpis)

Seznam hesel

Dobrý den, kde je ten seznam hesel z přednášek? Nekde honemůžu najít a není tady ani žádný odkaz. prosím, vysvětlete mi, kde je nebo kde se objevuje, protže ho opravdunemůžu najít. Díky moc.

Dobrý den, jaký seznam hesel máte na mysli? Myslíte k Bloku expertů? Zkuste jít na KISK:Hlavní strana a vybrat si kurz. --Michal Klajban 29. 2. 2012, 17:13 (CET)

Nový článek

Dobrý den, Prosím Vás, jak založím novou stránku, kterou chci vytvořit? Děkuji

Dobrý den, jednoduše napište název do vyhledávače a dejte Hledat. Poté se objeví "Vytvořte na této wiki stránku „XXXX“!" Klikněte na odkaz a tvořte. --Michal Klajban 9. 4. 2012, 21:01 (CEST)

Odkaz

Dobrý den,

chodím na Blok expertů a zapsala jsem si téma Digitalizační workflow. Před chvílí jsem vytvořila novou stránku toho samého jeména, ale na seznamu témat k bloku expertů se mi název mého tématu neukázal jako odkaz. Nezmodral a nejde na to klikat. Jak je to moné, když se to jmenuje úplně stejně? Moc díky za rady :op

Jana P.

Dobrý večer, stačí odkaz umístit do hranatých závorek. --Michal Klajban 9. 4. 2012, 21:01 (CEST)

Šablony + Infoboxy

Dají se nějak zprovoznit různé šablony a infoboxy, které se běžně používají na české a anglické wikipedii? Zrovna teď potřebuju Infobox Firma.

Dají, je ji třeba ale vytvořit znovu zde a pokud možno někým, kdo tomu dobře rozumí. Já tomu bohužel zas tak nerozumím, čili nemohu sloužit. S pozdravem, --Michal Klajban 18. 12. 2012, 10:06 (CET)


Jak přesunout článek do správné kategorie?

Dobrý den, 

ráda bych se za všechny mé kolegy, kteří bojují s přesunem do jiné kategorie zeptala. 

Mám založenou stránku Elizabeth Liz Orna a  potřebuji aby byla v kategorii Významné osobnosti informačních studií a knihovnictví --> http://wiki.knihovna.cz/index.php?title=Kategorie:V%C3%BDznamn%C3%A9_osobnosti_informa%C4%8Dn%C3%ADch_studi%C3%AD_a_knihovnictv%C3%AD

Možná jen přehlížíme nějaký základní krok, ale moc prosíme o radu.

Děkujeme mnohokrát!